Olnud aasta top 10!

0e5d573d-adde-4d44-8668-22e1799468e3

 

Kuna juba kokkuvõtete tegemiseks läks, tuleb kokku võtta ja üle vaadata kuidas retseptidel ja kirjutistel eelmisel aastal läinud on – mille järgi suuremat huvi tunti ja end avama pani.

1. Esikoht kuulub restorani arvustusele Kolm Tilli ,   mis avas olnud aastal oma uksed  Tartus Aparaaditehases. Ja olgem ausad- ka koht ise on ülimenukaks osutunud!

2. Populaarseks osutus ka piparkoogitort , mis jõuluajal vist nii mitmeski kodus tegemisele läks. Tort on ise nii lihtne, aga inimesed armastavadki lihtsust! Maitseb kui jõul!

3Maailma parim kanakaste  on leidnud enda koha esikolmikus, kuigi tegemist on üleeelmise aasta retseptipostitusega on ta endiselt populaarne ja inimesed käivad teda taga otsimas.

4. Krõbekartul on alati inimestele huvi pakkunud – kuidas saada ikka veel krõbedamat kartulit? Kuidas kartul veel paremini maitseks? Seepärast on end neljandale kohale nihverdanud retseptipostitus “ krõbedad ahjukartulid ja kana juustukastmes.

5. Minu aasta lemmikpostitus, mis päästis mind pikast lapseootel olekust ehk sünnilugu “ Tere tulemast, pisike Britten! “.

6. Kuuenda koha tiitel läheb ” Tartu parimas kiirtoidurestoranis oled käinud? XO ” , kus ma olin ahvivaimustuses enda kandi uuest söögikohast. Ma ikka kõnnin nende restoranist mööda aegajalt ja tihtipeale on uksel silt “täna oleme suletud, tulge tagasi homme…” – ei tea kas tehaksegi töötajate hoidmiseks puhkepäevi või on probleemid?!

7. Oh, mäletan kui me siin perega pitsatoitlased olime. Oh, ajad.  Lapseootuse ajal sai ikka omajagu pitsat tellitud ja ostetud ja küpsetatud, nüüd on kuidagi soiku jäänud ja pitsasoolikas puhkusele sõitnud. Sellegipoolest on inimesed läbi aegade pitsa armastajad olnud ja seitsmendale kohale on seetõttu tulnud arvustuspostitus “ Milline on parim pitsa? Sügavkülmutatud pitsatest! “.

8. Mis me ilma šokolaadita küll teeksime?! Igatahes mitte kahe šokolaadi torti , njamm!

9.  Olen juba varemgi maininud, et oma vanu postitusi on üsna veider vaadata, aga siin ta on aastast 2016 ja aegumatu klassika on ka siiani väga popp – Iirisešokolaadikringel .

10. Kümnendale kohale jõudis geniaalne retsept- kaneelisaiarullid .

 

Oh, jätkaks veel ja tooks siia välja veel meeli köitnud postitusi näiteks pärmitaignast ilma muna ja piimata, stoovitud porgandid või parima verivorsti leidmine. Parimat šokolaadikooki ikka mäletate- see oleks ka kindlasti tabeli tipus, aga kuna blogisse sai see tunduvalt hiljem üles pandud kui fb-sse, siis seeõttu on ta natuke tahapoole jäänud.

Igatahes on olnud huvitav jälgida, mis inimesi rohkem paelub ja ennast kööki vedama paneb. Samas näen, et inimesi huvitab ka lihtsalt argielu, igapäev- raske on leida nende kahe vahel tasakaalu ja olenevalt perioodist saab siia kirja pandud vahel rohkem pereelu, vahel rohkem köögipoolt. Kuid mulle enese meeldib kõige enim kui saan need kaks ühte postitusse kokku kirjutada ja jutu retseptiga siduda.

 

Kas oled ka midagi siit blogist endale leidnud?!

Ja kõige vahvam on näha kuidas inimesed kaasa elavad- ikka märku annavad kui miski ei meeldi või meeldib, arutelusid tekitavad ja küsimusi küsivad või oma arvamust avaldavad. Seega on mulle nii mõnedki inimesed juba silma jäänud ja tuttavad, kes tekitavad minus sooja tunde, kui nad endast märku annaavad.

Aitäh!

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s