Uuem kergem mina – ka juuste kaotus aitab end kergemana tunda! :)

CA1A9A68-9204-4C3E-9A31-1D163C3EE24B

Jah, mu juuksekarvad olid kõikjal elamises, kõikjal. Pikad ja blondid- küll sattus neid suhu ja riietele, joogi ja söögi sisse. Head päevad olid perel siis, kui ma hoidsin neid krunnis. Kuigi jah, ka siis leidus neid siiski kodus eelnevatest päevadest.

Olin  ma juba ammu mõelnud juustega midagi ette võtta, kuid see aja panemine juuksuri juurde pole mulle kunagi istunud. Tahan teha seesuguseid asju hetke ajel, kohe, vastasel juhul võin kümme korda põnnama lüüa ja ümber mõelda või siis kindlasti juhtub midagi juuksuri ajaga samale päevale või murran jalaluu ja satun just sel ajal haiglasse või jääb laps haigeks jne jne. 🙂

Kord rääkisin sellest Marianniga, kes on juuksur, et tahaks juukseid ära lõigata, et kõrini juustest, kuid kardan liiga ludupea jääda- juuksed ümber pea nagu muna, kuid Mariann ütles seepeale tabavalt, et sa ju praegu ka selliste ludupea juustega!! 🙂

Seega tõesti, miks siis mitte olla ludupea poole tervemate juustega?!

Mõeldud- tehtud! Astusin lihtsalt esimesse juuksurisalongi sisse ja küsisin kas aega on? Juuksur seepeale natuke kohmetult küsides, et “kasvõi kohe?!” “ Jah, kohe sobiks väga hästi!” 

Sättisin end toolile mugavalt istuma ja palusin bobi lõikust. Juuksur ( kel nimeks Kristi, Casablanca salongist) pisut pelgas, kas ikka tõesti tahan nii palju maha lõigata ja võttis esiti pisut vähem maha, mis on samas hea, sest ega hiljem ju ei saa mahalõigatud juukseid tagasi võtta, seega tasa ja targu soovitud tulemuseni. Mäletan selgelt pigem noorukiaega jäävaid juuksuri külastusi, kus palusid juukseotsi õlgadeni lõigata, tulemuseks aga poolde kaela ulatavad juuksed. Seetõttu olen ka pigem kartlik juuksurite suhtes olnud, sest kardan, et nad ei saa täpselt aru mida tahan. Sel korral oli hunnik pilte mul telefoni alla laetud, millist tulemust tahaks.

Julgustasin juuksurit, et mida lühem jääb, seda parem on. Kael ikka paljaks!

Sain soovitud soengu ja ma ei tea kas tänasin juuksur Kristit piisavalt, sest ta oli tõeliselt kannatlik ja pühendunud. Lahkusin kahekümne euro võrra vaesemana ja sadakümme korda kergema olekuga. Super lihtsalt!

Käisin kohe juustele vahtu ostmas, et edaspidi kohevust tekitada soengusse. Ma pole veel jõudnud kasutada, sest täna hommikul ärgates oli iseenesest ööga tekkinud mõnus sasipea soeng! Üleüldse on mul alati meeldinud teise päeva juuksed peale pesu- hoiavad kuidagi hästi ilma midagi kasutamata!

Egas midagi- sukeldun nüüd lühikeste juuste maailma, pean nippe ja  trikke kõrva taha panema  kuidas soengusse vormida ja milliseid vahendeid kasutada.

3804EE0F-C01A-4362-A77B-DB141DD32C3C

✔️ Kusjuures olen täheldanud, et juuksuritel endil on pea alati pikemat sorti juuksed. Lühikesi juukseid on raskem hooldada?! Rohkem vaeva?

✔️ Igatahes ma nüüd loodan, et pere kohtab mu vedelevaid juukseid kodus vähem, sest katkised/ muruvad juuksed on läinud ja kuulen sel teemal vähem nurinat!

✔️ Pikad juuksed on küll ilusad, aga vaid juhul kui nad on terved!

✔️ Soovitan muutust teistelegi!

✔️ Juuksur Kristit Casablanca salongist julgen ka soovitada!

✔️ Juuksur Mariann Iluekspert ilusalongist on ka super – hulljulge!

2B1E487D-CA2A-4FD0-B0C5-C5737A1F84F6

 

 

Üks kommentaar “Uuem kergem mina – ka juuste kaotus aitab end kergemana tunda! :)

  1. Väga ilus muutus! Olen ka viimased 10 aastat ühtemoodi poolde selga sirgete juustega elanud. Armastan pikki juukseid, aga… Nädal tagasi istusin juuksuritooli ja lasin oma paarkümmend cm maha võtta – ilusam, tervem ja tõesti kergem tunne! 😊

    Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s