Kirjatuvi tõi rõõmusõnumeid!

IMG_E1309

Teate küll seda tunnet, kui sind on midagi head ootamas, tahaks kogu maailmale kuulutada, kuid sa ei saa, sest kardad…ebaõnnestuda! Hirm ebaõnnestumise ees avaliku pilgu all on veel topelthirmus. Seetõttu inimesed pigem jätavad esialgu oma plaanid/teod/soovid rääkimata kuniks lugu hakkab jumet võtma, sest inimesed on kerged hinnanguid andma.

Pole mingi saladus, et soovin endale suurt pere luua. Kuna Brenda on veel väike, siis tundus ainuõige valik talle pisike mängukaaslane koju tuua, kellega koos nutta ja naerda, onni ehitada ja kodu mängida.

Lapse planeerimine ja saamine pole ühelegi lapsevanemale kerge otsus, eriti naistele keda ootab paar aastat isolatsiooni ja justkui teises maailmas elamine, mis pole just teps mitte halvamaiguline, vaid võib mõne ema üsna ahastuse äärele ajada. Sel puhul on oluline tugivõrgustiku olemasolu ning värske ema peaks siiski jääma sotsiaalselt nii palju aktiivseks kui võimalik ja otsida kontakti teiste värskete emadega, sest kelle muuga sul parasjagu ühised teemad olla saaksid?! Tänapäeval on suhtlemine ja teiste emade leidmine ääretult lihtsaks tehtud läbi sotsiaalvõrgustike, iga teine värske ema kuulub beebigruppi, kus vestluskaaslaste leidmine on lihtsamast lihtsam, kui vaid soovi on.

Mehed teadagi mõtlevad lapse planeerimise puhul esimesena materiaalse külje pealt. Kuid üks oli selge, mõlemad olime siiski ühte meelt ja otsustasime, et jätame rasestumisvastase vahendite kasutamise ja paneme vaimu valmis uue lapse tulekuks meie perre. Kuid mitte eluilmaski ei arvanud, et me peame vaimu nii ruttu üles leidma ja paari nädalaga olin juba õnnistatud olekus.

Tegin salaja testi ja kohe lõi kaks triipu ette. Mõtlesin, ei see pole võimalik. Tegin teise testi veel. Jälle koheselt kaks triipu ees.

omg

Ei, ma ei haaranud kohe telefoni järgi, et mehele teatada rõõmusõnumeid. Ma olen ikka tükk maad imalam ja mõtlesin kuidas talle teada anda. Pidin parasjagu terveks päevaks kodust ära sünnipäevale minema ja mõtlesin, et jätaks talle kirja postkasti. Kirjas jutustaks justkui meie kõhubeebi kuidas ta ootab meie juurde tulekut ja kuidas ta küll meie pere välja valis ning kuidas ta loodab, et me teda samamoodi ootaks kui tema meie juurde tulekut. Juurde lisasin ka rasedustesti, nii igaks juhuks, kui mees aru ei peaks saama. 🙂

Asutasin end minekule ja mainisin talle, et ta võiks kindlasti postkastis täna käia. Päeva peale veel uurisin üle, et kas ta postkasti ka vaatas. Mis te arvate kas vaatas?! Loomulikult mitte, kuna ta oli parasjagu päev otsa ametis kapi kokku panekuga. Lõpuks läks ta postkasti vaatama kui mina olin juba kodus tagasi. Ja ütleme nii, et ta oli sama üllatunud kui mina, beebi nii kiires tulekus.

Aeg on rutanud ja praeguseks jookseb juba neljas raseduskuu. Oo, happy days, suveks ei pea rannavormi ajama, vaid saab aastakese edasi lükata ja mõnuga pontšikuid mugida 🙂

donuts

 

 

3 kommentaari “Kirjatuvi tõi rõõmusõnumeid!

  1. Ma nägin seda uudist juba kuu tagasi, kui olin end okt gruppi lisamas.. kahjuks meie kõhubeebi otsustas ingliks saada.. teile aga ilusat kasvamist! 😊

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s