Kõik filmid lõppevad laste saamisega

4

Käisime eile kinos “Viiskümmend vabastatud varjundit” vaatamas. Selline koguperefilm – üsna aeglase tempoga ning praku märkasin end nii mitmeidki kordi kella vaatamast st järelikult oli üsna igav. 

Nägime luksuslikku elulaadi – jah, eralennukid ja reisimine on tõesti unistamisväärt, kuid samas vaadates neid koduseid kaadreid, tekkis kohe rinnus pitsitav tunne- sellist elu küll endale ei tahaks – kodus oli nii külm ja tühi ja üksildane olla. Kujutasin end ette Ana rollis ja tundis kui kõle ja ahastav võib seal kodusseinte vahel olla.

Õnneks film lõppes sellega, et nad elasid oma maalähedases ( küll hiiglamasuures) majas, üks laps murul jooksmas , teine kõhus. Mis tähendab, et majas oli kindlasti juba eluvaimu lapse näol ning Ana soovis jätta selle maja maalähedaseks , mitte ülimodernseks muuta. Seega nende uus kodu sai olema vast soe ja hubane.

Kui sõbrannale mainisin, et käisime ka mehega kinos seda filmi vaatamas, oli ta esmane reaktsioon , et paned tähele jah : “ Kõik filmid lõppevad laste saamisega ja siis on elu läbi ning edasi pole midagi näidata!”  

Heh, siin oleks justkui oma tõetera sees. Tihtilugu tõesti filmid ja triloogiad lõppevad naise lapseootele jäämisega või näidatakse viimases jaos kaadreid lastega elu kohta ja punkt . Lõpp. Justkui elu saaks otsa ja poleks enam millestki kirjutada. 🙂

Tegelikult muidugi oleks, lihtsalt kipun arvama, et lastega elu läheks juba natuke filmi algsest kontseptsioonist välja ja see poleks enam see.

Igatahes film vaadatud ja linnuke taas kirjas. Nüüd mul kipitab see ” Klassikokkutulek 2″, sest peale minu mitte väga positiivseid emotsioone selle filmi suhtes, sain nii mitmetelt kinnitust , et see on kordades kordades parem. Väike huvi juba tekkinud, et ära vaadata, et kaasa rääkida ja noogutada või siis kinnitust saada, et mul oli õigus siiski 🙂

Mis mulle aga tohutult Cinamoni kinos meelt mööda oli – seal müüdi värskelt pressitud apelsinimahla. Ma olen viimasel ajal värskelt pressitud apelsinimahla ja üleüldse apelsini fänn ja kuna mul kodus pressmasinat pole , siis seda enam olin ma meeldivalt üllatunud, et Cinamon seda võimalust pakkus. Hind oli küll krõbe ( 0,33 pudel 3,90.- ), aga nii harva kui ma kinos käin, siis võib lubada ka ja otse sinu silme all pressitakse apelsinidest mahlad sinu pudelisse. Imeline!

Pilt: Forumcinemas.ee

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s