Sünnipäeva eelmõtted

Mu sünnipäevani on vähem kui nädal aega ja ma ei tea ikka mis sel päeval teeme. Muidu on igal aastal minu pool istumine/ sünnipäeva pidu olnud , vaatame telekast presidendi vastuvõttu, sööme, joome. Kuid kuna ma olen väsinud sünnipäevade pidamisest, siis otsustasin sel aastal mitte istumist korraldada ning soovisin kodust plehku panna, spaasse ehk?! Kuna aga on eestlased on suur spaa-rahvas ning parasjagu hakkab siis ka koolivaheaeg, olid kõik Eesti spaad 24.ndal veebruaril juba broneeritud. Vaatasime eestlaste paradiisi Läti Jurmala poole. Kuid midagi konkreetset kokku ei leppinud ning vahepeal täpsemalt arutada pole saanud. Teine pool justkui vältis seda vestlusteemat ja nüüd olen ma kõigile rääkinud kuidas mu mees plaanib mind sünnipäeval arvatavasti üllatada ning seetõttu väldib spaa teemat. 🙂 Tegelikult ma ei tea, võib-olla pole mingit üllatust ja sean ta lihtsalt suure surve alla oma jutuga?

On kuidas on, ma luban, et kui kuskile minekut ei toimugi, nutan oma peatäie ära ja teeme miskit muud vahvat – mõni hubane restoran näiteks.

Ma armastan saada sünnipäevakutseid ja ma lähen alati meeleldi sünnipäevadele. Kuidas ma jätan minemata , kui inimene on vaeva näinud?! Ääretult matslik ilma mõjuva põhjuseta minemata jätta a la ei oska midagi kinkida või olen liiga väsinud. Kui midagi kinkida ei oska, siis raha on alati kindla peale kink. Seega kes pead vaevata ei jaksa, kinkigu rahaümbrik.

Ääretult tore, kui inimesed, kes muidu kokku ehk ei trehva kiire elukorralduse vm tõttu, nüüd kord aastaski sünnipäevalaua taha maha istuvad ja muljetada saavad. Kuid paraku ma ise enam neid pidusid korralada ei viitsi/taha. Tahaks lihtsalt olla! Kuid ma loodan siiski, et sünnipäevade pidamine ei lakka lähikondlaste seas ja pidusid on ees veel küll ja küll.

Vanusenumber 30 ei tekita minus mingeid emotsioone. Pole mitte mingisugust põdemist number kolme ette tulemisega, pigem olen rõõmus – taas vanem, natuke targem! Räägitakse, et kui kolm ette tuleb, siis pole edaspidi enam mingit vahet kas 32, 33, 35 – enam ei loe ja eneselgi läheb sassi kas vanuseks oli nüüd 32 või 33.

Kuid vanus 30 on juba küll selline, et kapis võiks leiduda  üks korralik ülimugav ja praktiline pesukomplekt ning selle eest hoolitses mu õde ning kuigi sünnipäev pole veel kättegi jõudnud, siis kingitusi sajab uksest-aknast.

45497C23-3DE5-4567-8192-618D3FA0B4FB

Kaunis stiilne sensuaalne Change pesupoe kinkekaart pani südame põksuma ja nüüd tuleb leida see pisike hetk ja poodi süvenema minna. Olen Change pesupoe kohta kuulnud seni vaid ülisatavaid kiidusõnu ning kui kord sealt pesu endale koju tood, siis enam mujale väga ei kipu.

Kuid täna on planeeritud väike kinoretk Lõunakeskuse Apollo kinno ( jaa, ma pole endiselt veel sinna jõudnud) ning sushirestorani külastus, et kummutada õe ja õetütre ning paljude sushi vältijate arusaamu nagu sushi = kala, st kui nad kuulevad sõna sushi, tähendab see automaatselt kala, mis on aga vale, sest kuigi originaalis võib sushi ju kalaga tehtud olla, siis tegelikult on sushiversioone mustmiljon erinevat ja pooled neist ei sisalda kindlasti kala. 

Lisaks on mul mõtetes täna tõeliselt maitsev salat valmis teha, eeltöö on juba tehtud, vaja vaid kokku segada ja maitsestada. Tegemist on äärmiselt lihtsa ja maitsva  salatiga, mille nime on vist enamus kuulnud, kuid mille maitsmiseni mina alles nüüd kolmekümne aastaselt jõudsin. Uskumatu!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s