Sotka Kashmir vs Optimuse Kashmir!?

50C48FDC-CC61-4FEF-96E1-DB15C3DB042A

Ühel krõbedal talvehommikul sõitsime Lätti, Valmierasse. Eks ikka kurikuulsasse Deposse, mis pidavat hirmsoodne ehituspood olema, kus leidub kõike. Vist leiduski üsna kõike, kuid väga soodsate hindade olemasolu küll paika ei pea. Täiesti keskpärane.

Kuid siiski- siiski päris tühjade kätega me tagasi ei tulnud, vaid kaasa sai sealt soetatud nipet-näpet.

  • Üks kaunis seinapilt, mil kujutatud ehk Itaalia või Prantsuse kitsast linnatänavat, kus päikesekiired paitavad välikohvikutes istuvate elurõõmsate inimeste peanuppe. Selline idülliline linnapilt, kus  suurima rõõmuga isegi istuks ja hommikut naudiks koos kohvi ja sarvesaiadega.
CAFEE119-707A-4DAC-8BF9-C1971600DC0B
Pilt siis, kui pilt polnud veel seinas. 🙂
  • lillad kardinad, mis meie toale pisut sügavust juurde annavad.
  • lilla lillepott, mis ootab üht elus taime, elus puud enda rüppe.
  • mõned lillad käterätikud ja küünlad.
  • vaip – seekord suutsime üleni hallile/beežile vaibale vastu seista ning mõned rohelised ja sinised mummud said vaiba peale 🙂

 

Sisenesime ka Optimuse mööbli poodi, kus nägime oma lemmik sarja mööblit – Kashmir. Nimelt oli Raks just Eestist Optimuse mööblist meile vitriini ära tellinud ning mõtlesime sinna vaadata, mis hinnaga on. Hinnavahet suurt polnud , umbes 15 eurot ehk. Kuid sama sarja kummut sai meil ostetud Sotkast, parasjagu oli küll sooduspakkumine käsil ning saime kummuti natuke alla 300 eest, mis praegu on seal üldse 375 eurot. See peaks ka olema sooduspakkumine – see tähendab, et täishind on 509 eurot???!!! Ulmeline, kust sellised hinnad võetakse??!! Aga no loll pole see, kes küsib, vaid see, kes maksab. 

kashmir-kummut_1370_4095e94bd3e83e141407f92550ea5424

Seejärel avastasime sama Kashmir sarja mööbli Tartus Optimuse mööblipoest – hinnad ainult poole odavamad. Seega vitriinkapp sai nüüd sealt tellitud hinnaga 215 eurot, mis hetkel on Sotka lehel  hinnaga 355.-!!!!

Ma lihtsalt ei mõitsa, kust tuleb Sotka mööbel, et ta lubab endale 2 korda suurema hinna juurde kruvida, kuigi kummuti sahtlid lagunesid sama kiirelt kui ette sai pandud?!

Tohutust kvaliteedist rääkida küll ei saa.

Kipun arvama , et nii Sotka kui ka Optimuse mööbel tuleb Leedust, Lätist, Ukrainast. (Ei leidnud kummagi firma kodulehelt infot kashmir sarja mööbli päritolu kohta).

Igatahes mööbeldasime siin pisut ringi ja saime tuba natuke hubasemaks muuta – natuke Depot, natuke Sotkat, natuke Optimust…

D621FEB1-C52D-4AAD-9F8B-DD604433D1A2

4984191F-530E-4404-8A2A-7A4E623CAC28
Põrandalamp, mis ketist tõmmates kustub või põlema läheb. Vahel liiga hooga tõmbad, jääb kett liikuma, kiigub seal omajagu – natuke creepy. Brenda kardab tohutult selle lampbi tekitatud varje.

 

# Nüüd on vaja lillasid diivanipatju või diivanipadja katteid 🙂

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s