Vanus kui lihtsalt number, kuid kortsudest ei pääse keegi!

Kui ma olin 16 , olin ma veendunud, et 40-aastane on vana-vana ja elu on praktiliselt läbi. Muidugi praegu ma naeran selle üle, aga näen oma 10-aastase tütre pealt, et tema mõtleb praegu samamoodi 40-stest.

Praegu olles kohe-kohe 30, tunnen justkui elu alles algab – kõik on veel ees, oled mõistlikum ja küpsem, oled end ümbritseva ümber hindanud, tead paremini mida tahad või siis just teps mitte ei tea. Tunned, et aastad jooksevad linnutiivul, kuid kindlat sihti nagu veel polegi.

Noorte mõttemallist kiirgub kindel plaan – lõpetan gümnaasiumi, lähen käin reisin ühe aasta, tulen õpin kindlat ametit , teen sel alal karjääri ning alles siis plaanin pisiperet.

Kolmekümneselt liiguvad mõtted hoopis teist rada- mõtled, et amet mida siiani pidanud, polegi ehk sulle parim ja hing ihkab midagi muud. Paraku oled sa juba mõistuseinimene ning kergekäeliselt ametivahetust teha ei julge. Tahaks ehk kooli minna, midagi uut õppida, kuid pere ülalpidamine vajab järjepidevat tööd. Ei saa pea seljas kooli tormata ja tööust enda järel kinni lüüa. Mõtled, et tahaks ka aastakese Austraalias farmis töötada ning ilma näha, kuid oot-oot, ära unusta sul on kaks last, keda sa jätta ei saa.

Vahel tunned, et oled läbikukkunud – oled justkui hunt kriimsilm üheksa ametiga, samas mitte ühtki neist tuumani ei mõista. 

Mõistad ühtäkki, et sul on loodud oma pere, kuid puudub majalaen. Ehk polegi vaja, kuid ühiskond surub peale ja tehakse suured silmad, kui kuuldakse, et sul polegi OMA kodu!!!

Vahel tunnen, et olen sattunud kuskile täiesti valele planeedile elama või ehk pigem sobiks mulle elu Mongoolias või mõnes pisikeses Aafrika külas, kus au sees on inimsuhted, austus ja puudub tarbimishullus. Kus vaimsus on esikohal.

Olen elutee 7 , mis tähendab vaimsuse teed ja mida aasta edasi, seda enam ma seda tunnen ning järjest raskem on praeguse ühiskonnaga samastada. Elutee seitsmed tahavad palju üksi olla, arendada oma meeli ja koguda vaimseid tarkusi.

Arvuta oma elutee number :

Eluteenumbri leiad, liites kokku kõik numbrid oma sünnikuupäevas ja taandades tulemuse ühekohaliseks. Näiteks kui oled sündinud 24.02.1988, liida nii: 2+4+2+1+9+8+8=34=3+4=7. 

Internetist ja raamatukogust leiab küllaldaselt informatsiooni elutee numbrite/ numeroloogia kohta. Lihtsalt neile, keda huvitab! 🙂

 

+++

Igatahes umbes nädalajagu tagasi tegin tütrega selfiet, hakkasin rõõmsalt pilti sotsiaalmeediasse üles laadima, kui ühtäkki jäin pilti pikemalt silmama – silmaümbrus oli kortse täis ning silmaalused sinised. Issver, kuna ma selliseks muutusin?! Kas olen koguaeg selline olnud?! Või on need kortsud alles nüüd ligi kolmekümneselt ligi hiilinud?! Sinised silmaalused ajan pideva unepuuduse süüks, sest naljalt enne kell 1 öösel ühelgi päeval magama ei jõua ja üldiselt on iga päev kell 6-7 äratus.

Jätsin pildi üles laadimata. Ostsin valgustpeegeldava peitegeeli silma alustele – kas ka toimib, seda veel ei tea ( mis aitaks peita siniseid silmaaluseid , peale une? ) ja kavatsen töölt vabadel päevadel iluuinakuid tegema hakata.

Ei, ei ma ei karda vanemaks jääda. Ma lausa ootan seda. Ka kortsud pole mulle teps mitte vastukarva olnud, iga kortsus on kirjas meie elatud elu ja sündmused ju. Kuid kottis silmaalused teevad küll natuke tuska.

Seesamune pilt, mille üleslaadimist kaalusin:

 

D711B266-D724-43B6-B557-7E8EA7AF6DE7

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s