Kuidas me oma aastapäeva tähistasime

729DE6FE-F304-4F5A-8F75-F8CF26B67A5C

Njah, mõni võib öelda, et mis see neli aastat siis ära ei ole?! Või misjaoks kooselu tähistada? Saaks veel aru, kui abielus oleks… Kuid seni kuni pulmad kunagi peetud saame, peame aastapäeva st suhtesse astumise päeva oma eriliseks päevaks.

7. jaanuar 4 aastat tagasi , kui olime nii umbes 4 kuud üldse tuttavad olnud, tundsin, et nii enam ei saa, mina nii ei suuda- nagu on ja ei ole ka. Leppisime raekoja platsil kohtumise kokku ja läksin sinna teadmisega- kas kõik või mitte midagi! Kui tema minuga oma elu jagada ei soovi, siis parem lähme mõlemad oma teed, sest mina nii ei saa.

Oli üsna krõbe talveilm ja kaua väljas ei kannatanud olla, seadsime sammud lähimasse pubisse (Pahad poisid), kus tunnete üle arutleda. Lahkusime koos käsikäes- õnneks ta oli minuga sama meelt.

Meie kooselu pole olnud kerge, pooltki mitte. Kuid kuidagi oleme siiamaani jõudnud ja tundub, et hakkame viimaks mõlemad maha rahunema ning pulmad, pere, kodu ja koos vanaduspõlve veetmine tundub hetkel maailma õigem olevat.

Tihtilugu räägitakse, et õige suhe peab kergelt kulgema, ilma tülideta ja kuidagi orgaaniliselt. Elu on näitanud, et mõlemad suhtevormid – nii kerged kui ka raskemad võivad viia teed lahku. Garantiid pole kunagi. Kuid seda meelt olen küll, et iga suhe on tulnud su ellu midagi õpetama. Õpetama midagi, mida u sa selle sees olles veel aru ei saa, kuid tagant järgi vaadates saab juba rohkemat öelda.

Igatahes, kui plaanisime aastapäeval mõnda romantilisse restorani minna või kinno, siis õhtul kui mul tööpäev läbi, oli Brendal tohutu jonnihoog peal ja ta poleks nõus olnud vanema õega koju jääma. Läksime kergema vastupanu teed ja otsustasime siiski kodus mõnusalt aega veeta. Hüppasin Coopist läbi ja haarasin kaasa salatit, peekoni-toorjuustu snäkke, juustu ( vedas mul, kõik sain – 50%-ga 🙂 Hea saak!). Koju jõudes ootas mind mees 5 kauni punase roosiga ja tegi ka parasjagu snäkivaagent.

E531332D-0CA9-4D35-B9C0-DBDAA7CF8019

Katsime laua ja andsin ka oma pisikese kingi üle. Nägin kunagi kuskil interneti avarustes,et keegi tegi oma mehele taolised kaardid. Mõte jäi meeltesse mõlkuma ja mis päev oleks parem kui aastapäev, et mõte teoks teha. Myprint saatis mulle kaardid ühe päevaga kohale, printisin ise tekstid taga küljele ja pakkisin samasse pakendisse, millega kaardid mulle saadeti, sest Myprindil on väga stiilsed pakendid.

Kaarte on 10 ja igat kaarti saab kasutada ühe korra. Iga kaardi taga on kirjas, mida ta selle kaardi eest saab. Näiteks: Õhtusöögikaart- selle kaardi esitamisel viib naine Su restorani romantilisele õhtusöögile ( ja naine maksab!). Või koristuskaart – selle kaardi esitamisel lubab naine kodu läikima lüüa! Joogikaart- kaardi esitamisel võid ilma südamepiinadeta hommikutundideni meestega tantsu lüüa ja õlut rüübata. Lastevaba kaart- kaardi esitamisel saad vaba päeva lastest ( kui ka naisest) ning tegeleda vaid enese tegemistega. 

8E0AA320-51A4-4585-AD9C-08B1A45BC9381A440A3F-96F2-44F2-8B57-4EB90C958963033817B6-BAB3-4FEA-A72D-579BFF2E3DE0

Järgmisel päeval lõppes koolivaheaeg ja Hanna läks kooli. Ka Brenda läks üle pika aja lasteaeda ning meil oli mehega koos terve vaba päev!!! Seda juhtub ilmatuma harva. Plaanisime lõuna ajal kinno minna, meie kaks, lihtsalt niisama, astume vaid uksest välja ja lähme, ilma et peaks lapsehoidjat otsima või lastega maid jagama. Üks film algas kell 12.30 ning teine 13.30. Heh, loomulikult me kummalegi ei jõudnud 🙂

Nimelt kui Hanna oli kooli läinud ja Brenda lasteaeda viidud, sõime kodus kõhud täis ja lasime korra diivanil leiba luusse ning jäime magama ja magasime oma õndsat und täpselt 13.30-ni päeval. Kes teab mis kellani me maganud oleks, kui poleks telefon helisenud. Milline nauding, justkui olime hetkeks noored ja lastetud ning maailmas eksisteerisime vaid meie kaks. Mitte, et ma oma elu ei armastaks või igatseks lastevaba elu taga, kuid teate, korraks on väga turgutav mõelda end ellu enne lapsi 🙂

See oli meie parim ajaveetmine üle pika aja – parem kui restoran või kino!

971C21D4-220F-41C5-8750-8E09235091AF
kohvi voodisse!

 

 

Üks kommentaar “Kuidas me oma aastapäeva tähistasime

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s