Tänavune Tartu jõululinn

IMG_3067On igale inimhingele kohustuslik külastada oma kodulinna jõuluehtes kuuske. Anda oma tagasihoidlik hinnang, klõpsida mõned pildid jõulupuuga ning asetada kiri soovidega või lihtsalt mõni ehe. Saad linnukese kirja panna! Tehtud! ✔️

Jõudsime ka lõpuks kuuse toomisest paar nädalat hiljem jõuluehteis raekoja platsi ilus nautima. Küll ainult mina Brendaga, sest teistel pereliikmetel oli muid toimetusi.

Tänavune jõulune Tartu raekoda on parimaid Tartus, mida minu silmad näinud on. Nii hubane ja südant soojendav. Väikesed klaasmajakesed, mis lausa kutsuvad sisse kiikama. Sihvakas jõulukuusk, mis pole oma ehteis ülepakutud. Majakeste keskel tulekolle, kus end varvaste külmumisel soojendada. Õhus levib imeline nostalgiline nõukaaja vahvlite lõhn, kus püsib väike järjekord koguaeg, sest vahvlite soovijaid on korraga palju rohkem, kui masinad küpsetada jòuavad. Vahvli eest tuleb välja käia 1,5 eurot.

IMG_3061

Kõrval majakesest saab glögi ja hõõgveini (3.-) ,piparkooke ja kohvi. Mõlemas majas on ka lauad ja toolid, kus rahulikult istuda saab.

Pakutakse ka hobustega vankris sôitmist ( kuni kolme aastased on tasuta, edasi kuus eurot).

 

Lastele on kaks karusselli, et ikka võimalikult palju lapsi korraga sõita saaks. Põhumaja, kus selles hüpata saab. Lisaks majakene, kus suured klotsid ja toolid, kus neid ringi tõsta saab. Botaanika majad.

Mulle tohutult meeldis ja hinge tegi soojaks, kui olime ehted saanud jõulupuule asetada. Mingisugune rahu tuli südamesse, tehtud! ✔️ Põline tartlane ikkagist! 🙂

Kes veel pole jõudnud kohal käia, tehke seda kindlasti- hubane väike jõululinn! Isegi kahene Brenda nautis kõike!!!

IMG_3037IMG_3042IMG_3047IMG_3062IMG_3063

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s