Uus kirbukas Põnnilt Põnnile

põnn1Pole mingi saladus, et ma armastan kirbukaid. Mõned aastad tagasi Soomemaal kirbukaid läbi kammides, ootasin kuniks samasugused meie armsale kodumaale ka jõuavad. Jõudsidki. Mõned on nüüdseks juba kinnigi pandud ja uued avanevad, sest pole see kirbuka pidamise ära nii tulus midagi.

Siiani on mu listis number 1 olnud Tehase kirbuturglink  ), kuna koht on pigem selline pisem ja hubane ning sealt leiab alati midagi. Veel olen palju külastanud  Sahtlit ( link ), kuna see asub mulle kõige lähemal , seal on eriti mõnus mängunurk ja teenindajad on alati justkui sõbrannad – meeldivad, sõbralikud, naerusuised.

Tehase kirbuturu kõrval asub ka Kirbumarket, mis on kõige kohutavam kirbukas, mida näinud olen. Tegelikult ma nüüd viimasel ajal pole seal enam käinud ja loodan, et olukord on muutunud, kuid muidu olid seal enamus bokse oma riietega täis pandud, sama käekirjaga kõik hinnasildid kirjutatud ja olid mõned vähesed boksid, mis oli väljaspoolt tulnud inimeste kaubaga täidetud.  Enne Kirbumarketit asus seal samas hoopis Krissu kirbukas, mis kas läks pankrotti või lihtsalt kinni. Esialgu mulle Krissu kirbukas täitsa sümpatiseeris, kuid hiljem tundus väga räpane ning töötajad ei suutnud puhtust ja korda keskuses tagada. Samamoodi jätab külmaks XXL kirbukas .

Kuid nüüd, nüüd juuli alguses avati minu kodust kiviviske kaugusel täiesti uus kirbukas. Tegemist on laste riietele ja asjadele suunatud kirbukaga, kuhu me peale ebaõnnestunud lasteaias käiku suundusime. Põnnilt Põnnile ( link ) on täiesti fenomenaalne ja midagi uut – pisike, valgusküllane, heledates toonides, päikesepaisteline, armas, puhas, stiilne , väga meeldiva teenindajaga kirbukas. Pooled boksid olid küll tühjad, kuid tegemist on siiski uue kohaga. Boksi rent on 12,- nädal. Viiksin ise sinna heameelega kaupa, kuid mul pole eriti midagi kogunenud. On olemas ka mängunurk – küll pisike, kuid siiski olemas. Ning hoidis last mõneks ajaks tegevuses. Pärast jooksis bokside vahel ringi, kuid kuna pood on üsna väike, siis pikalt last taga otsima ei pea. 🙂 Veel jäi mulle silma stiilne stend seina peal, kuhu pesulõksuga saad üles riputada oma paberikese mõne ostusooviga vms.

Seega on mul nüüd Tartus uus lemmik kirbukas. Läksin sinna lapsele lasteaiaks mõningaid riideid otsima, kuid miskipärast tema suuruses riideid parasjagu väga ei müüdud. Kuid päris tühjade kätega ei jäänud. Kotti leidsid tee üks kihvt sall talveks, stiilne sügismüts ja hall pusa. Sahtlist sain saagiks neli pluusi lasteaeda. Sest olgem ausad – minu lapsest küll puhtaid pluuse järgi ei jää, et neid kibukal edasi müüa. Kõik pluusid on mõne plekiga, mis enam välja ei tule. Seda enam ei näe ma mõtet uusi pluuse kahe aastasele tegelinskile osta. Go, kirbukad!

põnn2põnn3

põnn6

põnn4põnn5

 

 

 

2 kommentaari “Uus kirbukas Põnnilt Põnnile

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s