Miks ma küll taaskord Brendaga välja sööma läksin??!! ( Asian Chef)

 

4ca2eb540d4ebda09b81fb4b457fea2d

Miks? Miiks? Miiiiiiiks??!!!!

Miks ma ei õpi? Ma ju juba viimane kord vandusin end maaalla , et ma Brentsiga restorani üldse läksin. Ja nüüd läksin vabatahtlikult jälle, kus on mõistus.

Ühesõnaga mu emmel oli 24.aprillil sünnipäev, aga kuna see päev meile tähistamiseks ei sobinud ja reede 21.aprill tundus ideaalne õhtupoolik olevat, kus kõik pere saaks kokku, siis nii jäigi. Emme ise tegi ettepaneku , et võiks tema sünnipäeva puhul hoopiski välja sööma minna kõik koos. Igaüks maksab enda arve , v.a emme, kellel on sünnipäev.

  • Just eelneval nädalal oli saates “Hommik Anuga” külas ameeriklane, kes on nüüdseks Eestis juba aastaid elanud. Anu pärimise peale, et mis Eestis on kummaline tema jaoks? Ameeriklase jaoks tundus väga väga imelik , et kui Eestis on inimesel sünnipäev, siis peab sünnipäevalaps kõigile välja tegema. Kuigi just peaks vastupidi olema, kui mul on sünnipäev, siis peaks sõbrad mulle välja tegema, sest mul on sünnipäev. Kui varasemalt ta on alati ootanud oma sünnipäeva, siis Eestis elades ta enam väga ei oota 🙂 Nagu päris paljud meie seast.

Koha valikul oli meil kolm kriteeriumi : suur laud, kus kõik koos mahuks istuma, mängunurk , kuna meil on palju lapsi pere peale kokku ja taskusõbralikud hinnad.

Valikus olid Vassilissa, Ylicool, Ränduri pubi, Aparaat, Asian Chef, kuigi need kõik ei vasta kriteeriumitele, siis sai üsna ruttu selgeks , et sellist ideaalset kohta polegi, kus need kõik kolm tingimust täidetud on. ( Äriidee!)

Vassilissa mullle miskipärast ei sümpatiseeri, ei tea kas need on need toidud või restorani miljöö või mõlemad koos, aga sinna süda ei kutsunud.

Ylicool tundus üsna mõnusa kohana, kuigi ma ise pole seak kunagi käinud. Kuid internetist vaadates ja teiste kommentaare lugedes oleks see suurepärane koht, kuhu lastega minna. Aga oli üks suur aga, hinnad olid üsna krõbedad.

Valituks osutus Asian Chef, kuhu eelnevalt panime ka laua kinni, et kindlasti see suur pikk laud seal saada. Miljöö mulle meeldib, söögid on maitsvad ja taskusõbralikud. Sinna on algeline mängunurk tekitatud, aga asi seegi.

Laud oli ilusti ära kaetud. Küünlad põlesid, salvrätid olid ilusti taldrikutele volditud ja lapsed hakkasid kohe janu kustutama laua peale pandud veekannudega. Restoranis oli üsna palju inimesi , kuid toit jõudis lauda umbes poole tunniga. Nagu ikka seal alati unustatakse toit ära, siis läks nii ka seekord. Kui terve laudkond oli oma söögid kätte saanud, ka Margus ja Maris, kes minust palju hiljem oma tellimuse esitasid, siis tekkis mul kahtlus sisse, et mind on vist unustatud. Läksin leti äärde üle küsima ja nii oligi, olin kuidagi kahe silma vahele jäänud, aga no jäin edasi ootama, sest kiiret meil ju polnud.

Eelmine aasta unustati seal meie laste friikad ära ja lõppkokkuvõttes lahkusid lapsed tühja kõhuga, sest polnud enam mahti seal veel oodata.

Aga meie laua teenindaja oli väga meeldiv. Kahjuks ma ei saanud ta nime teada, et teda nimeliselt kiita, aga väga sõbralik, särav ja abivalmis. Ei kutsunud kordagi meie lapsi korrale. Mängunurk oli algeline ja ilma aiata, kuid nagu ennist mainisin, asi seegi. Midagigi. Muidugi vedasid lapsed sealt asjad laiali. Absoluutselt paigal ei istunud. Minu oma vähemalt kordagi. Ma ei saanud praktiliselt hetkeks ka rahuliult istuda, nautida toitu ja vestlust, sest ma pidin koguaeg Brenda järgi jooksma. Küll kadetses ta teistega, küll käis lausa võõraste laua ääres nägusid tegemas, küll jonnis , püsimatu. Täiesti. Need, kellel endal sellist last pole olnud , need ei mõista mind praegu. Pidasime restoranis vastu 3 tundi lausa.

  • Väiksemad lapsed: Henri 1,2 a , Brenda 1,8 a, Karlos 2a, Karita pea 3-kuune.
  • Suuremad lapsed: Hugo 5 a, Kirke 8, Hanna-Liisa 9, Lisete 10

Ka suurematel lastel hakkas igav ja nemad otsustasid restoranis kulli hakata mängima. Kui ennist olid lauad seal tagasaalis täis, siis oli näha et rahvas on tühjaks jooksnud. Ei tea kas meie pärast või neil oligi plaanis juba lahkuda. Tahtsin facebooki ka hoiatust panna, et kes otsivad romantilist, rahulikku õhtusööki , siis ärge jumala eest siia tulge 🙂 Aga olin nii ametis Brentsiga, et ei jõudnud sedagi teha.

Söögid olid seal maitsvad. Midagi ektreemset ei tellinud keegi. Konnakoiva mõtted käisid , aga õnneks või kahjuks olid konnakoivad otsas. Jõudsin mõned pildid seal isegi teha, kuiig valgus oli seal jube kehva ja pildid pole kõige paremad. Mul kehv kaamera ka.

IMG_6183

IMG_6184
Brenda
IMG_6190
Hanna-Liisa
IMG_6197
Asian Chefi mängunurk
IMG_6203
Naan
IMG_6204
Minu lapsed võtsid turvalise valiku – friikartulid ja kana
IMG_6206
Mina tellisin endale Mango chickeni – oli magus ja maitsev. Huvitav on see, et mango mulle magustoitudes üldse ei meeldi, kuid soolastes roogades maitseb ülihästi.

IMG_6209

IMG_6216
Karlos ja Brenda olid korra rahulikult ka.

 

IMG_6217
Praetud banaanid jäätisega
IMG_6200
Minu õnneküpsise sisu 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s