Lastega välja sööma? !!

IMG_5645Teate küll lugusid kuidas vanemad lubavad lastele, et olgu see viimane kord , kui välja sööma sai mindud. Täpselt samamoodi olen minagi korduvalt öelnud. Aga ei, ikka taas lähed ja loodad, et seekord läheb õnneks. Ei, ei lähe.

Me käime isegi üsna vähe väljas söömas ja ajab harja punaseks küll , kui see vähene käik lörtsitakse ka ära. Nimelt sel nädalavahetusel toimus Tartu linnas Taskus heategevusüritus ja Kaubamajas moekuulutaja üritus. Ja kui toimub mõni üritus, siis mina olen ikka kohal. Eriti tahtsin näha pulmakleitide moeetendust, kuid lastel ja endal ka olid kõhud hirmus tühjad ja olime juba eelnevalt kokku leppinud, et lähme Reval Cafesse sööma, kuna ta on Tartus üsna uus koht ja olen selle kohta palju head kuulnud, siis soovisin selle üle vaadata.

Tõesti , koht on kena ja hubane, kus võiks vabalt end istuma unustada. Muidugi juhul kui oled ilma lasteta.:) Kell 13.00 saime oma tellimused esitatud. Lootsin kella kaheks Kaubamajja tagasi jõuda, et moeetendust näha. Muidugi nii ei läinud, sest toitu ootasime täpselt 45 minutit, mida on palju. Eriti kui oled näljane ja eriti kui oled lastega. Brenda oli sel päeval kuidagi ekstra jonnine, viskas muudkui silda ennast, midagi ei tahtnud ja miski ei meeldinud. Kaasas oli ka mu õde Kersti oma kahe teismelisega, kellest vanem polnud ka teab mis rõõmsas tujus.

Valisime Kerstiga hoolikalt burgeri ja friikate ning musta riisi ja roscoe kastme vahel. Valituks osutus must riis, sest restoranis tahaks ju ikka midagi uut ja huvitavat proovida. Maksis see täpselt 9 eurot. Hanna-Liisa valis burgeri ja friikad, mille hinnaks 7.-. Brenda sai makaronid juustu ja võiga , mille hinnaks 2,60.- ja Kersti tütar valis ka endale makaronid ja grillkanavardad. Kersti poeg , kellel oli kõht kõige tühjem valis mittemillegi tellimise tujutsemise pärast.

Väga lahe on lastemenüü, kus saab tõesti tellida lihtsalt makaronid kuuekümnesendi eest, mida ma oleks ka pidanud tegema, sest pisike kaheaastane ei taha nagunii eriti midagi süüa või siis ainuke mis ta tahaks ongi makaronid ketsupiga. Milline laps neid ei armastaks?  Meie must riis oli hea valik- teistsugune , kõrval kanakoib , eraldi topsis kaste, lisaks brokolit. Maitsev ja teistsugune.

Hanna-Liisa otsustas jätta pool toidust alles, mida ma ei kannata. Lähed restorani sööma ja siis lihtsalt otsustad mitte süüa. Täielik raha raiskamine, sama hästi võin raha niisama maha visata.

Teenindus oli selline mitte midagi ütlev. Ei ütleks, et otseselt halb , aga samas ka mitte midagi väga kiitvat ei saa öelda. Nimelt seal restorani üsna keskel on üks laud, kus veekannud, klaasid, kuklid, või. Sõbranna on rääkinud, et sealt võib ise võtta juua ja kuklit ilma rahata. Kuid teenindaja ei teinud sellest juttugi. Mina, kes seal esimest korda , ei tea ju seda. Seega me igaks juhuks ei tihkanud sinna laua juurde minna.

Aga ma lähen sinna kindlasti tagasi . Restoranile tuleb anda teine võimalus. Ehk järgmisel korral läheb paremini 🙂

Kuid lastega restoranis käimisest…hmm, saan aru, et lapsed pole mingisugused imeloomad, kes koduseinte vahel ainult sööma peaksid, kuid paratamatult ma mõtlen ka niipidi, et mõned äkki tulevadki ekstra mehega restorani, jätavad laps(ed) hoidja hoolde, et nautida kahekesi aega ja head sööki. Kuid siis tuleb restorani kärarikas pere oma pisikeste tibulinnukestega, kus üks nutab ja karjub kõvemini kui teine. See oleks päris häiriv . Minu jaoks sel hetkel kindlasti oleks. Jätad oma lapsed, et kuulata teiste lapse nuttu. Kuigi jah teiste laste kisa ei pidavat nii häirima kui enda lapse oma. 🙂

Nii, et taas ühest tõde polegi.

IMG_5632
Kuhu tõttad, väikseke?

 

IMG_5639IMG_5640

IMG_5641
Hanna võitis loosiga Sebamedi shampooni

 

IMG_5643 - Copy
Ei saa ju linnast lahkuda ilma Boostita 🙂

 

IMG_5645 - Copy
Reval Cafe lastenurk. Eks oli natuke rahulikke hetki ka, aga väheseid.

IMG_5651

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s