Saabus kaua oodatud laud ja tool

imageOh, poleks arvanud, et nii kaua võib minna pisikese laua ja tooli tegemise ja tarnimisega. 19.august andsime tellimuse sisse ja nüüd 28. oktoober lõpuks tuli teada, et võite järele tulla. See teeb siis üle kahe kuu. Hea, et enne Brentsi kooli minekut vähemalt kohale tuli. 🙂

Kuid komplekt on ilus ja tasus ootamist. Koolini peaks küll kasutuses olema 🙂 Tegemist on väga Pesapuu mööbliga. Laua ja tooli sarja nimeks on Killu.

Olen märganud, et Brenda huvi toolil istumise vastu on viimase kuu ajaga hoogsalt kasvanud. Igal pool kus vähegi võimalik proovib ta istuda, kaubanduskeskustes mängunurkades toolidel, kodus potile ja korvi peal ja suurte toolide peale.

Jaah, ema ettekujutused on suured – Brenda nüüd muudkui istub oma loomenurgas ja loob kunsti. Värvib, meisterdab , loeb- vaikselt oma nurgakeses 🙂 Tulevane Leonardo Da Vinci. Kuigi väga paljud suurkujud on just kunsti loonud kesistes tingimustes.

Tänaseks on Brenda saanud tooliga tutvuda üks päev- istub, ronib, seisab , libiseb maha, laob torni eeskujulkult laua taga, sodis laua ära, sõi kamapalle laua taga- võin kinnitada , et tegemist on väärt asjaga. Kuigi jah, pisut kõrge on ehk, aga lapsed õpivad kiirelt ja üsna pea on see täpselt paras. Ja mänguasjakast, mis lookles enne seina ääres lohakalt , leidis koha laua all silma eest ära 🙂

Tegin ikka mõned pildid ka kiirelt. Nüüd soovisin hoolikamalt pilte teha, kuid selgus, et mu kaamera jälle ei funka ja pean nende piltidega leppima. Kes teab kas enam üldse tööle hakkabki. Pean ikka jõuluvanale kirjutama, et elu jääb jäädvustamata , palun too mulle kaamera!

imageimageimage

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s