Armastuse küpsistega laadale!

imageArvan, et igale lapsevanemale tuleb tuttav ette, kui laps teatab õhtul kell 21, et homme on koolis laat või homseks on jänese kostüümi vaja vms. Halloo, kus sa varem olid!!! Mul päris nii hullusti pühapäeval ei läinud, aga pühapäeva päeval Hanna-Liisa teatas, et homme on küpsetiste laat koolis ja tema tahaks ka osa võtta.  Õnneks ei saanud sellest kell 21 õhtul teada, aga raske oli siis juba reedel või laupäeval seda mainida ?! Oleksin saanud mõtteid koguda. Sest just pühapäeval ei olnud üldse mõtteid ega vaimu peal. Igatahes läksin parasjagu Lõunakeskusesse ja seal asuvast Rimis nägin juba kaugelt kuidas erinevad armsad kõrvitsakesed reas olid. Kohe tuli meelde, et kõrvitsaküpsiseid tahtsin ju juba ammu teha ja panin ühe pooleteisekilose nunnu korvi.

image

Rääkides Lõunakeskusest, siis praegu on seal väga kurb käia- nii tühi ja poole väiksem. Teevad Lõunakeskuse laiendust ja seetõttu pool keskusest suletud. Õnneks oli aga Tiger lahti. Ma võiks seal kogu oma palga vist ninnu-nänni peale kulutada. Hoidsin end tagasi ja ostsin vaid südamevormid, nööri, kleepsud kõrvitsaküpsiste jaoks ning liimipüstoli, millest olen ammu unistanud.

Halloweeni dekoratsioone oli igasuguseid, et lausa kahju, et meil neid ei tähistata nagu munapühi või jõule. Saaks ägeda peo. Äkki peaks Tartu beebigrupiga halloweeni peo tegema?! Riietaks lapsed natuke halloweenilikult, emad ise võivad ka kui tahavad, igaüks küpsetaks või ostaks midagi halloweenilikku kaasa. Oh, kui hea idee.

Kaldusin natuke teemast kõrvale, aga igatahes sai õhtu otsa kõrvitsaküpsiseid tehtud. Hanna muidugi krimpsutas nina esialgu, et KÕRVITSAküpsised ei saa ju ometi head olla. Tulid sellised pehmed küpsised nagu präänikud. Välimus oli helepruun, sest kasutasin pruuni suhkrut. Nagu vähese vürtsiga piparkoogid, aga enam ei teeks. Ootused olid suuremad. Oleksin pidanud järgima põhimõtet, et ära kunagi tee kuhugile viimiseks uut asja mida sa veel proovinud pole.

image

Hanna otsustas need siiski kooli viia, pakend ümber ja keegi ei tea mida ta seal sees leida võib 🙂 Kokku pakkisin 17 küpsist, iga ühe hinnaks 0,30.- ja nimeks Armastuse küpsised, et jumala eest kõrvitsat ei reedaks 🙂

image

Küpsised olid läinud nagu soojad saiad. Oli kiidusõnu saanud. Seega läks hästi. Nüüd mul teine küpsiste projekt käsil 🙂

Mõned punktid :

• hakkasin esimese pliidiraua peal putru tegema, kui üks hetk käis kõva pauk. Avastasin, et olin hoopis tagumise pliidiraua tööle pannud, millel asetses suur klaaskauss. Killud pidid õnne tooma!

• sain lõpuks tordi pritstehnika koolitusele aja. Ma olen seda nii kaua ootanud.

• lõpuks võtsin end kokku ja helistasin autosõidu õpetajale ära, et sõitmas hakata käima. Kahjuks on ta välismaal veel paar nädalat. Lubas tagasi tulles kindlasti helistada. Vähemalt algus tehtud.

• saatsin “Jututoa ” saatesse sõnumi Magissale. Rääkisin oma segadusest seoses uue lapse saamisest või tagasi tööle minekust. Ütles mulle pikemalt mõtlemata, et pikem vahe tuleb sisse nüüd, et tulevikus saan küll veel ühe lapse, lausa kaks, aga mitte veel. Nägi tööd , mis meeldib ja ootab. Ütles, et eneseteostus periood tuleb. Kui mu ema käis kunagi ennustaja juures ja küsis ennustajalt ka oma laste kohta, siis too ennustaja oli ka sama öelnud, et niipea ei tule. Hakka või uskuma! 🙂

• Mees tõi pühapäeval lille mulle. Täitsa niisama 🙂 Armas!

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s