Issand, lapsed kodust läinud

552200f3d7134bd3c0793f7bef167ad2f9714fbfdbc2431b4cf0342fd21290b9-jpg

Issand, issand..

mulle pole veel kohale jõudnud, et lapsed läksid ära kodust.

Ööseks!!!! Kohe ei oskagi kuidagi olla. Mis ma homme teen päev otsa üksi??! Raks peaks mingit autot putitama ja lapsi pole kodus. See saab veider olema . 🙂

Tulevad alles homme õhtul või lausa pühapäeval tagasi. No  tänaseks on juba plaan tehtud-  tantsima. Pole ammu väljas käinud. Ja niimoodi ei lapsi kodus poleks , polegi olnud. Just , et Brendat pole kodus.

Natuke pahasti on see, et Brendal lõi täna päeval palaviku välja. Selline püsiv 38 kraadi ligi palavik. Ise panen hammaste tuleku süüks, sest öö otsa oli selline rahutu ja hommikul piilusin suhu , oligi üks alumine tagumine hammas lõikunud. Keset päeva vaatasin, et kuidagi kuum on ja kraadisin. Oligi palavik 37,8. Nüüd kuue ajal õhtul oli 38,7 . Andsin siirupit ja taandus. Süda valutab küll , aga samas ta polnud üldse loid ega haige olemisega- sõi ilusti ja naljatas ja tatsas ringi. See leevendab. Pole nagu üldse päris palavik. ET otsustasime siiski alge plaani juurde jääda ja lapsed vanaema ja vanaisa juurde maale saata. Seda võimalust ei saa käest lasta, kes teab kuna see järgmine kord tuleb. Lugesin sõnad peale, palju rohtu anda vajadusel ja kraadiklaasi panin kaasa ja tema teki , nuku, mõmmi, rahakoti, kamapallid, küpsised, Hanna-Liisa. Ja kui väga hulluks peaks minema , siis maa pole kaugel , et saavad iga kell tagasi koju meie pagasi tuua ju.

Veider. Kui Hanna-Liisa väike oli, siis polnud mingit probleemi teda vanaemaga jätta nädalavahetustel. Nüüd Brendat ei raatsi kuskile anda. Eks vanus teeb oma töö. Siis olin noor , nüüd vanemana põen ja kardan rohkem. Kõike kardan rohkem- pimedaid tänavaid näiteks. Vanasti polnud üldse kartust näiteks peale pidu keset ööd teisest linna otsast koju jalutada . Praegu küll ei julgeks.

Sellepärast öeldaksegi, et tehke lapsed noorelt- läheb muretumalt ja kiiremalt see aeg mööda. Lapsed kasvavad nagu möödaminnnes. Mida vanem oled, seda rohkem kardad.

Aga ma nüüd lõpetan. Hakkan vaikselt riietuma, et õigeks ajaks valmis jõuda. Mu puhul on tavaline, et jõuan päris öösel alles kodust välja, sest sadakümmemuud asja tuleb enne kodus teha .

index

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s