Meie pere kõige väiksem polegi enam nii väike…

… Vaid täitsa mõistlik preili juba. Vahel jälgin teda vaikselt silmanurgast kuidas ta istub köögis söögitoolis , ajab oma kahvlikesega nii osavalt makarone taga. Unustab end aknast välja vaatama tükiks ajaks ja mõlgutab ennastunustavalt mõtteid, mingisuguseid mõtteid, mida kahjuks meie võime vaid aimata..

Ta sai täna 11-kuuseks, kuid tundub juba nagu väike vanainimene- nagu mõistaks kõiki maailma asju.

Mõtlik pilk, rõõmus rikkumata meel, kangekaelsust omajagu, kõnnib oma pisikeste jalgadega kõik korteri nurgatagused läbi- enam ei pea käpuli käima ja pükste põlvi auguliseks kulutama. Ronib diivani peale ja kõikvõimalikesse kohtadesse. Esimene potilkäik jäi ka tänasesse päeva. Oskab end teki alla peita ja kolli häält teha, et teisi naerutada. Oma kaheksa hambaga suudab peaaegu kondini välja teisi hammustada. Kisa vóib minna vahel nii suureks, et naabrimemm ehmatab end ülesse. Tantsima ja lauluviisi ülesse võtma on ka äsja õppinud.

Meie aktivist sai täna 11-kuuseks, kuu aja pärast juba suur-suur sünnipäevapidu.Teemaks punase-valge täpiline nagu stagnaaegsed nõud 🙂 Kleit on olemas, torditegija ka, aga poodidest ei leia ma selle teemalisi asju- ei nõusid, ei õhupalle ..  täitsa nõutuks võtab..

Täna aga ostsime pisikese palju kiidetud Gustavi napoleonikoogi, ei pidanud pettuma -mahlane ja maitsev.

image

image

image

Saime täna mehega esimese vaba päeva endale- täitsa kahekesi. Saime rahulikult linna peal jalutada, käisime söömas Pahades Poistes ja nautisime ilusat ilma, sain jätsi- parim on Ruunipizza kohviku ees olev jätsilett oma hinna ja valikuga 🙂 Aga ütlemata veider oli küll – kedagi polnud vaja korrale kutsuda, käed olid vabad… vajab harjumist, aga kindlasti mójus see hästi meile.

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s