Mida teha vihmase ilmaga?

Loomulikult küpsetada 🙂

Kellel meil poleks sügavkülmas pakki lehttainast? See on iga naise must be toode külmikus ootamatute külaliste jaoks. Täidiseks sobib ju tegelikult kõik, mida fantaasia vähegi suudab välja mõelda külmikus olevatest asjadest. Juhuslikult oli mul ammuilma üks Pomi tomatipasta kappi ostetud ja hakkliha , mille kuupäev lähenes. Seega otsustatud. Veel on tegelikult kukekaid , peekonit, paprikat, aga need ma mõtlesin õhtuse pasta jaoks jätta, muidu tuleksid nendest ka imehead pirukad.

image

Ma julgeksin meie pere saiahoolikuteks nimetada:) Pirukaid ja saiakesi sööks iga kell. Eriti head on turu peal Rõngu pagari pirukad . Kui liiga hilja minna, siis neil alati lett tühjaks ostetud ja peab leppima mõne lähedal asuva putka toodanguga.

Seoses söömisega, siis eile veetsime terve päeva kesklinnas õdedega, sõbranna, venna naise ja portsu lastega 🙂  Ja tahtsime sööma minna restorani. Üsna keeruline on leida kohta kuhu minna nii mitme käru ja lastega. Meil olid kärud ja 6 last . Leidsime koha Suudlevate tudengite akna all. Teistest natuke eemal, sest sinna suure varju alla oleks olnud raskusi mahtumisega ja kärud oleksime pidanud eemale jätma.

Teenindus oli aga super. Nii kiiret teenindust pole ammu kohanud. Söögid olid ka head , kõhud said täis ja hinnad normaalsed. Julgen soovitada! Minu ja Hanna-Liisa arve läks kahepeale kokku kõigest 11,25.-.

See mònus suvine aeg, kus kitsad tänavad on täidetud välikohvikutega. Ma nii naudin neil tänavail jalutamist 🙂

This slideshow requires JavaScript.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s