Brenda tõi poti koju

Kas mu pisike Brents on äkki suureks kasvanud? Igatahes tundsin tungivat vajadust poest pott koju tuua. Käisime me siis Prismas ja sealsamas kõrval asuvas Koduekstras. Mõlemas poes katsetas ise potid üle . Värvivalik oli üsna nadi ja lõppvalikuks osutus siiski ROOSA pott.Kuigi sinine värv ka tõmbas väga . Muusikaga potte oli ka , aga ma ei usu, et muusika mõjutaks kuidagi lapse potil käimist. Kui Hanna-Liisa väike oli , siis ta sai endale muusikaga poti ja ei mäleta küll, et see oleks kuidagi mõjutanud potil käima hakkamist.

Ma olen muidu seda meelt, et alla aastane pole kindlasti potil käimiseks valmis. Laps annab ise märku kui ta valmis on, enamjaolt kipub see sinna kahe aasta ligi jääma. Muidugi võib last juba üheksa kuuselt potile panna , kes keelab ka kohe peale sündi, aga see on lihtsalt ema lõbu ja samas ka stressiallikas , kui see muutub kinnisideeks.

Aga lapsed on erinevad!!!

Brentsul lasen lihtsalt potiga tutvust teha praegu ja ei sunni teda. Hommikuti peale ärkamist panen potile ja siis kui ise lähen,siis las istub kõrval- kui midagi potti tuleb, siis on ju väga vahva ja ühe mähkme kokkuhoid, aga pole üldse hullu ka kui ei tule. 🙂

Brenda on kolme päeva pärast 11-kuune juba 🙂

 

IMG_8290

IMG_8291

IMG_8294

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s