See meeletu meeletu suvi !

Ma pole mahti saanud siia juba kuu aega oma pere tegemistest kirjutada. Kahju kohe. Tagant järgi kirja panna , mis juhtunud on , on väga raske. Enam pole värsked emotsioonid ja mälu on mul ka nagu on. Täiesti müstiline kohe. Mul on VÄGA-VÄGA halb mälu. Hirm kohe, äkki need on mingi haiguse alged..ptüi, ptüi, ptüi 🙂 Aga see eest nimede ja nägude koha pealt on  mul hea mälu .

Vahepeal sai vanemal tütrel kool läbi. Lõpetas teise klassi. Ikka kiituskirjaga ( nagu minagi väiksena) 🙂 Ausalt võiks juba koolivaheaeg läbi olla. Nendel varateismelistel ainult igav , igav, igav… Aga panime ta juba uue kooli nimekirja. Nii, et 1.september astuvad ta jalad juba uue koolimaja treppidel. Loodame parimat !

Hanna-Liisa osales ka Tartu võimlemispeol Mary Poppinsi tantsuga. No nii uhke tunne on oma last osalemas näha . Pisara kiskus välja jälle .)

Pisike ka on nii meeletu kiirusega kasvanud, et iga päev on teeb midagi uut. Praeguseks kõnnib üsna kindla sammuga , ronimine on väga popp teema praegu. Täna just võtsin videosse kuidas ta ilma abivahenditeta diivanile ronida suudab. Asju meeldib kõikvõimalikest kohtadest välja kiskuda. Räägib oma keeles palju. Kõrrega oskab juua. Varsti -varsti ongi suur 1.aasta sünnipäev tulemas. Ettevalmistused juba käivad.Torditegija on leitud . Enamus mängud nii suurtele kui ka väikestele on välja mõeldud.. Nüüd pean ükspäev poodi minema kleidi leidma, siis saab sünnipäeva värvid ka paika panna. Ideaalis oleks kahevärviline- valge ja siis veel mingi värv 🙂 Punasevalge täpiline kanti maha, roosat ma ise ei taha. Roosafoobia. 🙂 Õde pakkus salatirohelist välja , aga see pole väga minulik. Hallid, mustad, beezid, valged, täpid, triibud on minu teema . Millise kleidi leian, see paneb kõik paika. Pidu tuleb aias grilli ja chilliga. Ka ööbima võib jääda. Loodame ilusale ilmale.

Just tekkis meie beebigrupis teema ülesse , et kas peab nii suurelt pidama 1.aasta sünnipäeva , sest aastane ju nagunii ei saa peo mõttest aru. Ja osad siis peavad pereringis ja teised siis suuremalt. Tegelikult tuli aga välja, et need , kes suurelt peavad , nende perering ongi lihtsalt suur. Palju õdesid-vendi, nende lapsed, sekka mõned sõbrad ja ongi paarikümnepealine punt koos. Ja need, kes siis vaikselt peavad- neil lihtsalt on väiksem perekonnaring. Pole palju vendi-õdesid , sugulasi.

Ma tean, et aastane ei taipa nii väga. Aga ma tahangi pidada suurt pidu, sellepärast et oleks põhjust jälle kõik sõbrad , pere kokku tuua ja koos aega veeta. Mõnus!

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s